Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
15 %
SLEVA

Lázeňský nebo wellness pobyt přímo na kolonádě Františkových Lázních.

kraje

Benefit lze uplatnit do:
2. 1. 2018

Sleva ve výši 15 % na wellness či lázeňský pobyt v lázeňském domě Kijev Františkovy Lázně

Chcete – li strávit v lázních jen několik příjemných a pohodových dnů, nabízíme Vám krátké pobyty s kombinací léčebných a wellness procedur. V kterémkoli ročním období, v délce podle vašeho výběru. Seznámíte se jak s lázeňským prostředím, tak s řadou procedur, které vám pomohou relaxovat a to vše pod jednou střechou.

Sleva se poskytuje na balíčky služeb zveřejněných na webových stránkách zařízení VLRZ, pokud jsou služby objednány v rámci souhrnného pobytu (balíčky krátkodobých lázeňských pobytů a wellness pobytů).

Benefit je určen pro válečné veterány stanovené dle zákona č. 170/2002 Sb. o válečných veteránech, kteří se při nástupu na pobyt prokáží průkazem válečného veterána a další doprovázející osoby, účastnící se pobytu spolu s válečným veteránem (za stejných cenových podmínek).

Slevu lze válečnému veteránovi potvrdit, pokud při rezervaci ubytování uvede promokód určený pro tento benefit.

Promokód pro tento benefit je stanoven takto: VVBE17

Při nástupu na pobyt je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána, pokud se tímto průkazem neprokáže, sleva poskytnuta nebude a klient je povinen zaplatit za objednaný pobyt nezlevněnou cenu.

Sleva se nevztahuje na již zvýhodněné, zlevněné a akční nabídky a nelze ji uplatnit zpětně. Sleva se taktéž nevztahuje na poukazy na domácí rekreaci a pobyty pro válečné veterány zajišťované dle platných RMO.

Slevu lze poskytnout válečnému veteránovi i bez nutnosti rezervace pobytu předem. V tomto případě se sleva uplatní pouze na základě prokázání se průkazem válečného veterána.

Více informací naleznete na www.frantiskovylazne.volareza.cz

Kontaktní údaje

  Telefon: +420 354 542 981–3
  E-mail: rezervace@fl.vlrz.cz
  Web: www.frantiskovylazne.volareza.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.