Online rezervace pobytu

Pobyty pro MO

Naše služby

WIFI připojení zdarma.

Snídaně je podávána formou bufetu

Možnost uložení cenností v trezoru

Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Parkování je možné za poplatek.

Aktuální informace

Provozní přestávka v chatové osadě Bítov

V době od 7.10.2018 je chatová osada Bítov v provozní přestávce. V roce 2019 zahajujeme provoz již 8.dubna. Budeme se na Vás těšit. Kolektiv zaměstnanců. Číst více

VZ Dyje - Bítov Vranovská přehrada

Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben – říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady, nabízí příjemné ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Vhodné je zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek. V blízkosti chatové osady, cca 200 m se nachází nově vybudovaný aquapark s vodními atrakcemi.

Vranovská přehrada se řadí k jednomu z nejlépe zarybněných revírů u nás. Chatová osada nabízí – a to nejen svou polohou (vzdálenost k zátokám cca 200 – 300 m), ale i zázemím (loďky rybářky, vybudované místo pro úpravu ryb, udírna, ohniště, mraznička) – vynikající možnosti pro rybolov.

Pobytové balíčky

Další pobytové balíčky

Jsme tu pro vás

Chatová osada Bítov
671 07 Uherčice

tel.: + 420 515 294 617
mobil: + 420 606 076 644
fax: + 420 973 457 630
e-mail: rezervace@bi.vlrz.cz

Kontakt

Pobytové balíčky VOLAREZA

Aktivity v okolí