Online rezervace pobytu

Pobyty pro MO

Firemní a společenské akce

Pro konání Vašich firemních večírků, školení, konferencí nebo společenských akcí včetně svateb si Vám dovolujeme nabídnout naše prostory.

Plně technicky vybavený společenský sál má kapacitu 180 míst, takže dokážeme připravit k Vaší spokojenosti i větší konference nebo večírky s rautem či svatbu. Rovněž i pro menší skupiny můžeme nabídnout vhodné prostory.

Mezi firemní akce nepatří jen konference nebo školení, na významu nabývají i firemní turnaje, sportovní a jiné aktivity, teambuildingové akce a stále častěji relaxace, která dodá energii a pozitivně motivuje. Sport a relaxace se tady často stávají součástí pořádaného kongresu či školení. U nás můžete pro své klienty uspořádat firemní akci doplněnou o relaxaci v našem wellness centru a sportovní aktivity ve vnitřních i venkovních sportovištích. Vyberte si prostory podle druhu aktivit, které vás zajímají.

Jednou z mnoha aktivit, která je vhodná právě pro sportovní aktivity či firemní teambuilding je možnost zapůjčení dračích lodí. K dispozici máme dvě dračí lodě s kompletním vybavením Dračí loď je nutno objednat min. 14 dní předem. Min. počet osob je 16, max. 20 osob.

Akci můžete dle Vašeho přání završit večerním posezením s živou hudbou a kvalitním cateringem. Vše se u nás řídí individuálním přáním zákazníka.

Aktivity v okolí