Online rezervace pobytu

Pobyty pro MO

Ubytování

Hotel VZ Bedřichov nabízí ubytování na hlavní hotelové budově nebo v depandancích.

Celková kapacita hotelu 313 lůžek, z toho 233 na hlavní budově a 80 lůžek a depandanci č. VI a VIII. Veškeré naše pokoje jsou nekuřácké, stejně tak se nekouří v celé ubytovací a stravovací části hotelu.

Pokoje – hlavní budova:

Pokoje – depandance VIII

Ubytování na depandancích je ve studiích, které se prodávají jako celek a jsou ideální pro rodiny s dětmi. Ve studiu se nachází společná předsíňka, kuchyňka, sociální zařízení a sprchový kout. V kuchyňkách je k dispozici základní kuchyňské vybavení, vařič, varná konvice a chladnička. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem a telefonem.

K parkování vozidel klientů je vyčleněna odstavná plocha, která je zabezpečena automatickou závorou ovládanou čipovou kartou.

Klientům je k dispozici nepřetržitá služba na recepci, která zajišťuje prodej denního tisku, drobných upomínkových předmětů, občerstvení, nápojů a hygienických potřeb. Cennosti a peníze si mohou klienti uložit v bezpečnostních schránkách, které jsou ve vybavení většiny hotelových pokojů, nebo na recepci.

V hotelu je také možný pobyt Vašich domácích mazlíčků (malé plemeno do 10 kg) za úplatu. V prostorách jídelny, hotelového baru a wellness centra je vstup zvířat zakázán. Pobyt povolujeme na základě písemné žádosti.

Klienti mohou využít vybavení jednoho z nejrozsáhlejších wellness center ve Špindlerově Mlýně, které poskytuje širokou nabídku služeb. Při pobytu v našem hotelu můžete rovněž využít služeb kadeřnictví tel. + 420 723 069 344 Simona. Ničová.

O vysokém standardu poskytovaných služeb svědčí spokojení klienti, kteří se k pobytům v našem hotelu pravidelně vracejí. Z oblasti podnikatelského prostředí jde např. o společnosti OKNA EU, Aeropartnet spol.s.r.o, Swietelsky spol. s r.o. a mnohé další. Z oblasti sportu u nás opakovaně pobývají na zimní přípravě fotbalisté pražské AC Sparty, Slavia Praha, FK Pardubice, na letní přípravě zde nabírají kondici hokejisté BK Mladá Boleslav.

V hotelových prostorech i na pokojích lze využít bezplatně internetové připojení přes bezdrátovou síť WiFi.

Našim nejmenším klientům jsou k dispozici dětský koutek, který se nachází ve 3. patře a ve venkovních prostorách před wellness centrem se nachází dětské hřiště.

Aktivity v okolí