Beauty program

Tělový peeling je nezbytnou součástí péče o pleť. Díky němu může mít zářivou a hedvábně jemnou pleť každý. Tělový peeling odstraní z pokožky odumřelé buňky a tak ji zjemní a omladí. Vybrat si můžete ze tří druhů. Peeling jemně mletými lístky zeleného čaje. Je vynikající antioxidant, obsahuje i enzymy, které pomohou unavené pleti s odstraněním nadbytečné rohoviny. Peeling z jader a slupek hroznového vína je ideální proti stárnutí pokožky a ovocný peeling z brusinek působí jako antioxidant a má i antimikrobiální účinky

Tělová maska - vybrat si můžete ze tří druhů tělových masek. Tělová maska s výtažky ze zeleného čaje je zvláště účinná proti předčasnému stárnutí kůže. Tělová maska z jadérek červených hroznů povzbudí metabolické procesy v těle a přinese pocit intenzivní vlhkosti pokožky. Tělová maska s brusinkovým extraktem aktivuje metabolické procesy v těle a působí proti oxidačnímu stresu. Po aplikaci masky 20 - 30 minut relaxujete přikryti teplou přikrývkou. Zbytky masky jsou následně vmasírovány do kůže nebo lze využít sprchu, dle přání klienta.

Zábal z bahna Mrtvého moře - užijte si unikátní relaxační a hojivé schopnosti černého bahna Mrtvého moře, které je jedním z legendárních tajemství krásy královny Kleopatry. Černé bahno čistí a revitalizuje pokožku, uvolňuje napětí a bolest svalů. Obsahuje minerály z Mrtvého moře a Aloe-Vera. Po aplikaci vrstvy bahna třicet až padesát minut relaxujete přikryti teplou přikrývkou. Nakonec opláchnete teplou vodou ve sprše. Délka procedury 60 - 75 min.

Wellness rituál se zeleným čajem – propojení a pohlazení těla a duše, dodává „životní energii“. Obsah kalcia, železa, fluoridu, draslíku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku a vitamínů A, B, C a E je pro tělo velikým životním elixírem. Díky vysokému obsahu těchto účinných látek se zpomaluje proces stárnutí, posiluje se imunitní systém a potlačuje se účinek volných radikálů. K dokonalému vnímání kosmetických přípravků při ošetření je na začátku rituálu využita Vichy sprcha, která je vnímána jako příjemně teplý déšť. Při rituálu je celé tělo nejdříve ošetřeno peelingem z jemně mletých lístků zeleného čaje, které pomohou unavené pleti s odstraněním nadbytečné rohoviny. Poté je aplikována velmi lehká, jemná a účinná maska s výtažky ze zeleného čaje, která je obzvláště vhodná pro suchou a namáhanou kůži. Kůže je po použití masky vyhlazená, jemná s lehkým aroma čaje a s ozdravujícím pocitem. Po aplikaci masky 20 - 30 minut relaxujete přikryti teplou přikrývkou. Zbytky masky jsou následně vmasírovány do kůže nebo lze využít sprchu, dle přání klienta. Příjemnou tečkou za celým rituálem je šálek lahodného zeleného čaje. Délka procedury 60 - 75 min.

Wellness rituál s hroznovým vínem – vinné potěšení s anti-aging sílou červeného vína. Antioxidanty obsažené v hroznovém víně velmi účinně pohlcují škodlivé volné radikály a výrazným způsobem proto působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Silně také aktivují a stimulují látkovou výměnu v končetinách, zjemňují, zklidňují a vylepšují pleť. K dokonalému vnímání kosmetických přípravků při ošetření je na začátku rituálu využita Vichy sprcha, která je vnímána jako příjemně teplý déšť. Při rituálu je nejdříve celé tělo ošetřeno vydatnou peelingovou pastou, která obsahuje nejen jádra a slupky tmavých hroznů a lotosových květů, ale také mořskou sůl, která zintensivní brusný a mineralizující účinek. Už po prvním užití na vlhké pleti se pokožka zjemní. Poté je aplikována velmi jemná a lehce roztíratelná tělová maska, která obsahuje prášek z jadérek červených hroznů, bisabololu a allantoinu. Tyto přírodní složky velmi účinně pěstí, zpevňují a stimulují pokožku. Po aplikaci masky 20 - 30 minut relaxujete přikryti teplou přikrývkou. Zbytky masky jsou následně vmasírovány do kůže nebo lze využít sprchu, dle přání klienta. Na závěr tohoto rituálu nesmí chybět sklenka lahodného vína. Délka procedury 60 – 75 min.

Wellness rituál s brusinkami – dokonalé omlazení, vitamínová fontána pro tělo. Brusinky se využívají pro jejich vysoký obsah vitamínů C a pro obsažené nenasycené mastné kyseliny. Aktivní látky v brusinkách dokáží posílit imunitní systém, zpomalují stárnutí buněk a působí jako protivrásková péče. Tato příjemná chladivá procedura dodá energii do celého těla. K dokonalému vnímání kosmetických přípravků při ošetření je na začátku rituálu využita Vichy sprcha, která je vnímána jako příjemně teplý déšť. K navození wellness rituálu s ovocnou atmosférou je pokožka ošetřena ovocným peelingem. Peeling velmi účinně a přitom šetrně odstraňuje oschlou povrchovou vrstvu a zároveň působí jako antioxidant a má i antimikrobiální účinky. Poté je aplikována jemná tělová maska krémové konzistence s příjemnou ovocně-květinovou vůní, působící na tělo jako osvěžující ovocný sorbet. Po aplikaci masky 20 - 30 minut relaxujete přikryti teplou přikrývkou. Zbytky masky jsou následně vmasírovány do kůže nebo lze využít sprchu, dle přání klienta a na pokožce zůstane příjemný, svěží, sladce ovocný pocit. Pro dokonalou relaxaci je na závěr podáván šálek ovocného čaje. Délka procedury 60 - 75 min.

Vichy sprcha je ideálním systémem pro remineralizační ošetření celého těla a terapeutickou vodní masáž. Zatímco při hydroterapii probíhá tato procedura ve vodě, tato procedura působí na Vaše tělo shora. Z četných vodních trysek proudí voda s možností měnit teplotu a tlak jako intenzívní příjemně teplý déšť. Délka procedury je 30 min. Vichy sprchu je také možné využít v kombinaci k wellness rituálům, kdy je pokožka nejdříve prohřáta Vichy sprchou.

Balíčky wellness centra