Sport

Tenisová hala
Nedaleko hotelu se nachází tenisová hala s dvěma vnitřními a jedním venkovním tenisovým kurtem. Na vnitřních tenisových kurtech je položen polyuretanakrylátový povrch SUPERTENIS SW. Kromě tenisu lze halu využít pro nohejbal a volejbal, venkovní tenisový kurt je možné využít pro nohejbal. Tenisové rakety a míče si můžete zapůjčít na recepci Wellness.

Tělocvična
Tělocvična je určena především pro kolektivní míčové hry jako například volejbal, nohejbal, sálová kopaná, basketbal, florbal nebo badminton. Sportovní vybavení jako míče, rakety nebo hokejky si lze zapůjčit na recepci wellness. Díky vybavení tělocvičny ozvučením lze tuto také využít pro různé druhy cvičení jako je aerobic, power jóga apod.

Squash
K dispozici Vám jsou dva squashové kurty. Squashové rakety a míče Vám rádi zapůjčíme na recepci Wellness.

Stolní tenis
Jeden ping-pongový stůl Vám je k dispozici na ochozu tělocvičny. Rakety a míče Vám rádi zapůjčíme na recepci Wellness.

Posilovna
Posilovna je vybavena širokou škálou cvičebních strojů, jako například cyklistický trenažér, spinningová kola, běžecké trenažéry, orbitreky, posilovací věže a lavice. Dále je zde dostatečný sortiment činek.

Sportovní trenažery
Pro milovníky střelby je určen střelecký trenažér, který umožňuje střelbu z pušky nebo pistole. Na výběr je množství různých tréninkových programů jako například lov různých druhů zvěře, střelba na různé terče nebo trénink postřehu a rychlosti.

Golfový simulátor je ideálním prostředkem pro využití volného času nejen při nepříznivém počasí. Prostřednictvím trenažéru si můžete vyzkoušet své sportovní schopnosti a dovednosti nejen v golfu, trenažér umožňuje hrát rugby, basketbal, baseball nebo lední hokej.

Balíčky wellness centra