Wellness zóna

V rámci vstupu můžete ve wellness zóně využít parní aroma saunu nebo parní solnou saunu a poté se ochladit ledovou tříští. Součástí wellness zóny je také Kneippův chodník a dva whirlpooly. Samozřejmostí je také relaxační část. Zakoupením vstupu do wellness zóny máte možnost souběžného využití i nabídky Vodního ráje.

Parní solná sauna v sobě skrývá benefity klasického saunování společně s pozitivními účinky inhalování soli. V solné parní sauně je velmi vysoká vlhkost vzduchu (80 až 100 %) s nižší teplotou (40 - 50°C). Horký vlhký vzduch s obsahem soli je balzámem nejen pro dýchací cesty, ale také pro kůži. Blahodárně působí proti atopickému ekzému, astma a infekcím horních cest dýchacích. Má podobné účinky jako pobyt u moře.

Parní aroma sauna má nižší teplotu než klasická sauna, tj. 40 - 50°C a vyšší vlhkost vzduchu. Parní aroma sauna využívá příjemné účinky tepla, vlhké páry a esence z aromatických bylin. V parní sauně získáte příjemný pocit zotavení a získání nových sil, zregenerujete se
a odpočinete si.

Kneippův chodník - čtyři bazénky s rozdílnými teplotami vody. Střídavě přešlapujete z teplého bazénku do studeného a naopak. Střídání teplot má za účinek příjemné prokrvení nohou.

Whirlpool (vířivka) poskytuje hloubkovou masáž celému tělu, která napomáhá k odstranění každodenního stresu. Je vhodná pro každého, kdo si přeje v krátkém čase osvěžit nejen tělo, ale i duši. Kombinace horké vody, nadnášení a masáže současně zlepšují krevní oběh. Ve wellness zóně naleznete dva whirlpooly pro deset osob.

Balíčky wellness centra